SS krém farmstay vzorec, všetko v jednom Galactomyces C. C krém 50 ml

Dostupnosť: Skladom

€4.89

Popis produktu

Farmstay vzorec, všetko v jednom dodávateľa C. C krém je multifunkčné SS krém s kvas kvasiniek, plesní. Vytvára to krásny matný povlak, ktorý umožňuje skryť viditeľné kožné nedostatky a chrániť ho pred negatívnych dopadov na životné prostredie.

Aktívne zložky

Kvas kvasiniek, plesní. Tento enzým aktívne bojuje s vráskami, tupá, síry, opuch a iné vek-súvisiace zmeny.

Titaničitého. Tento komponent má silné ochranné schopnosti. To odráža UV žiarenia, ochrana pokožky, Popáleninách, sušenie a predčasnému starnutiu.

NIAC. Táto látka má lightening a biostimulating vlastnosti. To tlmí syntézu melanínu, ktorý účinne whitens pokožky a zlepšuje farbu.

Výpis z portugalskej záhrada. Portugalsko pomáha posilňovať steny ciev, eliminovať patogénne baktérie, zabraňujú tvorbe zápalov a iných ochorení prejavy.

Lotosový kvet extraktu. Lotus znižuje tukov, reguluje mazové žľazy a zužuje rozšírené póry.

Harmančekový extrakt. Harmanček upokojuje a lieči pokožku, zmierňuje z patogénnych baktérií, zápal a podráždenie.

Výhody použitia

Ovládanie-farebné korekcie. SS krém masky maximálny počet nedokonalosti, vytvára krásne matný povlak. Je to doslova "infúzie" v tón vašej tváre, čím sa vytvoril efekt prirodzenosti a prirodzenosti.

Multifunctionality. Krém kombinuje funkcie foundation primer, opravár, korektor, krém, anti-aging krém a ochranný krém.

Ochranu. Krém má silný krém na opaľovanie filter SPF50 + PA +++, ktoré spoľahlivo blokuje UV a UV žiareniu. To vám umožňuje používať nástroj keď ide k pláži, pričom ho so sebou do mora, na dovolenke, a v teplých krajinách.

Uvoľnenie Formulár

SS krém je vyrobený vo nepriehľadné plastové skúmavky s holografický vzor. Je vybavený náustok-dávkovač a je umiestnený v kartónovej krabici podobných dizajn.

Objem produkt je 50 m.

Spôsob aplikácie

Squeeze out trochu SS krém aplikujte na tvár a rovnomerne distribuovať, s osobitným dôrazom na problémové oblasti. Nechajte výrobok absorbovať dobre, po ktorom môžete začať uplatňovať hlavné make-up. Krém je vhodný pre každodenné použitie.

  • Názov Značky: farma pobyt

Recenzie

Myrochka99 | 2020-12-04

SS cream perfectly masks and aligns the face, the description is very accurate. To the seller Thank you very much for the fast delivery! The goods are perfectly packed. Special thanks for the enclosed probes, very nice!

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie