FEELWORLD P7S 7 Palcový 2200nit Letný Viditeľná Fotoaparát Oblasti Monitor 1 920 x 1 200 3G-SDI 4K Robustný Hliníkový Dizajn pre ZRKADLOVKY

Dostupnosť: Skladom

€320.32

Popis produktu

FEELWORLD P7S 7 Palcový 2200nit Letný Viditeľná Fotoaparát Oblasti Monitor 1 920 x 1 200 3G-SDI 4K Robustný Hliníkový Dizajn pre DSLR Fotoaparáty a Gimbal Stabilizátor Profesionálny Nástroj Monitorovania

Na P7S má rozsiahle nástroje na monitorovanie, vrátane histogram, focus assist, vložené audio, falošné farby, zebra expozície, pomer značku, anamorphic režim, zoom atď. To by mohlo pomôcť vytvoriť nádherné zábery. Kvalita obrazu na Palivo Váš Tvorivý Prietok

FEELWORLD P7S obsahuje 7" 8-bitové IPS displej s rozlíšením 1 920 x 1 200, 323ppi hustota pixelov, profesionálne farebné kalibrácii prekonať prírodné LCD color drift. Na P7S zobrazujú ostrejšie obrazy, lepšiu zrozumiteľnosť textu a farebnej reprodukcií bez ohľadu na váš podmienok snímania. Na P7S má široký pozorovací uhol tak, že každý na nastavenie môžete skontrolovať akcie.

Vysoké Svetlé 2200nit pre Vonkajšie Streľba

FEELWORLD P7S ultra-vysoký jas monitora používa "zlatý veľkosť" 7-palcový panel. Na P7S monitor má nielen rozlíšenie a hustota pixelov, aby každý snímku pozrieť úžasné, vysoké svetlé 2200nit obrazovky na takmer 5-krát jas klasickej oblasti monitorov vám umožní strieľať vonku bez odrazov umývanie z obrázka. Je to skvelá voľba pre gimbals, Steadicam a riaditeľa monitory, prináša ostrý obraz bez hromadne a pozorovací uhol obmedzenia slnko, kapota.

Hliníkové Kovový Rám

Nízka hmotnosť, odolná konštrukcia

Rám FEELWOELD P7S je vyrobený z lietadla triedy hliníka, ktorý znamená, môžete dostať neuveriteľne robustný kovový, že sotva pridáva akejkoľvek hmotnosti do vášho fotoaparátu. Je to aj dostatočne komfortné a a ešte dosť svetla, ktorý je ideálny pre vystuženie montážne body.

Jednoduchý, Praktický Dizajn

Nie je žiadnym prekvapením, že P7S je jednoduchý, praktický dizajn z nej robí ideálny výber pre filmy, kameraman, fotografov, a videographers radšej vzhľadom na svoju veľkosť a hmotnosť pre oblasti výroby. Je jednoduché pridať profesionálny monitoring akékoľvek SDI alebo HDMI fotoaparátu s FEELWORLD P7S! A tiež je to jednoduché pripojenie, jednoduchá montáž, s tenkým a jednoduchý dizajn.

Pravda Farba · Professional Kalibrácie Farieb

Použite Rec.709 farba štandard

FEELWORLD používa profesionálne Rec.709 HD farba štandard, a používa kalibrácie farieb technológia, profesionálny nástroj kalibrácia v továrni, to môže dosiahnuť monitor kalibrácia efektívne a získať presnú reprodukciu farieb ľahko, nie narušiť farba, ukázať skutočný obraz, keď si natáčanie videa.

Presnú Reprodukciu Farieb

FEELWORLD monitor podporu ITU normy a HD video Rec.709 štandardné konzistentný farebný priestor, rozšírené spracovanie obrazu, technológie, takže obraz jasne prezentované, farba je veľmi prirodzené, aby sa zaistilo presné farebné reprodukcie, reprodukovať fyzickej povahy streľba, umožniť používateľom, aby presne vyhodnotiť kvalitu rôznych vstupných video signály.

Intuitívne Ovládanie a Menu

Menu ovládacie prvky sú intuitívne a jednoduché použitie. Na hornej časti monitora, budete mať plnú tlačidlo rozloženie. Tri rôzne funkcie tlačidlá sú programovateľné pre rôzne funkcie, ktoré najviac používate. Možno by ste mohli nastaviť jeden z klávesové skratky na obrázok, flip tak, že obrazovka môže byť otočený pri fotografovaní rýchlo hore nohami.

Ak v menu nie je zobrazené, stlačte tlačidlo ak chcete upraviť hlasitosť, stlačte tlačidlo > tlačidlo na podsvietenie odkaz, potom stlačte tlačidlo ak chcete upraviť jas podsvietenia.

Monitor automaticky uloží parametrov, ktoré ste nastavili predtým, a ponechať pôvodné nastavenia, keď zapnete nabudúce. To nemusí byť reset, ktoré je pohodlné a jednoduché.

Široký Fotoaparát Kompatibilita

Pripojenie na profesionálne fotoaparáty, kamery a DSLR je

Kompaktná konštrukcia P7S zahŕňa 4K HDMI a 3G-SDI, takže môžete pripojiť prakticky akékoľvek DSLR, pre profesionálneho používateľa alebo profesionálny fotoaparát! HDMI pripojenie je kompatibilné až 4Kp30 a SDI spojenie má kompatibility až 3G, podpora pre takmer všetky signál. Môžete tiež sledovať, audio pomocou 3,5 mm stereo jack pre slúchadlá alebo vstavaný reproduktor.

3G-SDI a 4K HDMI Loop-out

Na P7S má 3G-SDI, 4K HDMI a loop-out, umožňuje nie len displej živé signály, ale aj ich posielal iných monitorov súčasne. Je to schopnosť zobrazenia live obrazu na viacerých obrazoviek naraz pri zachovaní pôvodnej kvality videa.

DC Výstup

Použite P7S k moci svoje DSLR alebo mirrorless fotoaparátu

Na FEELWORLD P7S je ideálny fotoaparát-top monitor pre DSLR a mirrorless fotoaparátu strelcov. Pretože P7S poskytuje pomocné von, umožňuje strelcov na výkon ich kamery. S batérie, adaptér, kábel (Voliteľný), na P7S rozširuje fotoaparát run-time, zatiaľ čo poskytuje viac použiteľné displej. Plus, môžete monitorovať pomocou audio 3,5 mm stereo jack pre slúchadlá.

 • Veľkosť Obrazovky: 7" IPS
 • rozstup: 0.07875 (H) x 0.07875 (W) (mm)
 • Veľkosť Jednotky: 180Lx120Hx22D (mm)
 • Názov Značky: feelworld
 • Displej: 7"
 • Jednotky Hmotnosti: 475g/500 g (S F970 Batérie Doska)
 • Pomer Strán: 16
 • Kontrast: 1200
 • Číslo Modelu: P7S
 • Vstup: 3G-SDIx1,HDMIx1
 • Výstup: 3G-SDIx1,HDMIx1,DCx1
 • Konektor Typu: EÚ Plug
 • Konštrukcia: Tvarovaný Hliníkový Rám
 • Rozlíšenie: 1 920 x 1 200
 • Audio: Stereo Slúchadlá, Reproduktory
 • Jas: 2200cd/m2

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie