Ľudské infračervený detektor Pohybu Senzor, Alarm Bezdrôtový Dlhý Rad Alarm Zvonček pri Dverách Senzor Zvonkohry Poveternostným vplyvom Vonkajšie Vnútorné

Dostupnosť: Skladom

€20.97 €13.84

Popis produktu

Funkcie:

* Pohybový senzor alarmu auta je zariadenie, ktoré detekuje fyzického pohybu na zariadení alebo v prostredí, v reálnom čase, vrátane vysielač a prijímač. Ak vysielač zistený akýkoľvek pohyb prijímač robí zvukové a vizuálne upozornenia. Skvelé pre dom, byt, firmu, obchod, kancelárie, garáže, schránky, apod. Pripomienka pre ľudí, pohyb alebo auto pohybu.

* Urob si sám Programovateľné: Môžete pridať ďalšie pohybové senzory a prijímače zistiť pohyby v inej oblasti. Vysielač je vodotesný.

* 5 úrovní nastaviteľné objem: motion budík prijímač s 5 úrovní nastaviteľné objem od 0dB na 97dB je k dispozícii. Môžete ľahko nastaviť vhodnú hlasitosť, ako potrebujete. A to 48 signály zvonenia.

* LED Nočné Svetlo: plug-in prijímač možno aj LED nočné svetlo, tam sú 7 nastaviteľný jas(v cene režime vypnuté), ak chcete vyberať. To sa rozsvieti automaticky v tmavom prostredí po aktivujete túto funkciu, nikdy strach z tmy v noci už.

* Až 1312ft prenosová vzdialenosť od snímač prijímač na čerstvom vzduchu, dostatočne dlhé, aby sa dal/mount prijímač, ako ste sa. PIR Snímač rozsah detekcie až 26ft.

Prijímač Špecifikácie:

Napájanie: 110/220VAC

Spotreba: Senzor Pohybu Špecifikácie:

Prenosovú Vzdialenosť: 400m/1312ft (Bez prekážok a žiadne Rušenie)

Nepremokavé Úroveň: IP54

Prevádzková Teplota: -10-55℃

Package Informácie:

Veľkosť balenia: 15 * 9 * 6typ / 5.9 * 3.5 * 2.4 v

Package Hmotnosť: 210g / 7.4 oz

Zoznam Balíkov:

1 * vo Vnútri Prijímača(EÚ,USA voliteľné)

1 * Snímač Pohybu

服务模板

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie