300 ml Nehrdzavejúcej Ocele Zalievanie Hrniec Zavlažovanie Môže Zalievanie Spreji Pre Záhradníctvo Zasadiť Kvet Rastliny Zavlažovanie Záhrady Nástroj

Dostupnosť: Skladom

€10.74 €7.73

Popis produktu

Zalievanie Sprejová Fľaša z Nehrdzavejúcej Ocele, Misting Môžete Jednej Strane Zavlažovanie Môže Záhradné Rastliny Mister Zalievanie Sprej Môže Banku pre Domáce Rastliny Zalievanie 300 ml

Odrážky: 1、Premium Nehrdzavejúcej Ocele: retro nehrdzavejúcej ocele spreji ponúka kapacitu iba 300 ml, a to má dlhodobejší radosť v zalievanie kvetín a je dosť pre izbové rastliny, ako sú succulents, paprade alebo vzduchu rastliny.

2、Odolnosť proti Korózii: zalievanie sprejová fľaša je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, a to môže odolať denne poškriabaniu, korózii a hrdzi, zabezpečenie kvality a životnosti.

3、Viaceré Účely: nielen zalievanie sprejová fľašu možno použiť na postrek rastlín, ale tiež môžu byť použité na čistenie miestnosti, a môžete ponúka jedinečný tvar byť dobrým obývacia izba dekorácie.

4、Nastaviteľné Náustok: voda výstup na napájanie spreji je aj to, čo je vhodné pre nepretržité napájanie.

5、Pohodlné ovládanie: pohodlné priestor medzi ergonomická rukoväť a zalievanie tele vám umožní vychutnať elegantný zalievanie skúsenosti.

Popis:

100% úplne nové a vysokej kvality!

Funkcie:

Premium Nehrdzavejúcej Ocele: retro nehrdzavejúcej ocele spreji ponúka kapacitu iba 300 ml, a to má dlhodobejší radosť v zalievanie kvetín a je dosť pre izbové rastliny, ako sú succulents, paprade alebo vzduchu rastliny.

Odolnosť proti korózii: zalievanie sprejová fľaša je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, a to môže odolať denne poškriabaniu, korózii a hrdzi, zabezpečenie kvality a životnosti.

Viaceré Účely: nielen zalievanie sprejová fľašu možno použiť na postrek rastlín, ale tiež môžu byť použité na čistenie miestnosti, a môžete ponúka jedinečný tvar byť dobrým obývacia izba dekorácie.

Nastaviteľné Náustok: voda výstup na napájanie spreji je aj to, čo je vhodné pre nepretržité napájanie.

Pohodlné ovládanie: pohodlné priestor medzi ergonomická rukoväť a zalievanie tele vám umožní vychutnať elegantný zalievanie skúsenosti.

Špecifikácie(o):

Názov: Nerezová Oceľ Zavlažovanie Môže

Materiál: 304 nerezovej ocele kanvica telo/zliatiny tryska

Čistá hmotnosť: 150 g

Kapacita: 300 ml

Balenie Zoznam:

Zavlažovanie Môže*1

Poznámky:

1.Vzhľadom na ručné meranie, veľkosť bude mať tolerancia 1-3 mm.

2. Vzhľadom k rozdielu svetlo a obrazovky, farbu položky môžu byť mierne odlišné od toho, ako ukazuje obrázok.

3. 300 ml je maximálna kapacita produkt, skutočné použiteľné kapacity bude menšie.

  • Feature2: Premium nehrdzavejúcej ocele
  • Materiál: Kov
  • Feature1: Odolnosť Voči Korózii
  • Číslo Modelu: Zalievanie Sprejová Fľašu
  • Feature3: Nastaviteľné Náustok
  • Feature4: Pohodlné Ovládanie

Recenzie

Jorgekapo Delomas | 2020-10-14

This plantensproeier gives a very fine mist which is very suitable for my tilantia.

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie