IC Karta Snímača Digitálneho RFID Zámok IDIY Elektronické Skrinky Skryté Smart Zámky

Dostupnosť: Skladom

€14.32 €11.60

Popis produktu

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

Funkcie:

Anti-Theft & Tamper Dizajn -- Anti-Vysoká teplota zámok jadro, ABS oheň horenie materiálov,materiálov z nehrdzavejúcej ocele zámok, všetky medi indukčnou cievkou, laminátové dosky s obvodmi, dovezené čipy, veľmi úsporných a stabilné, majú vynikajúci výkon a stabilitu.

JEDNODUCHÉ nainštalovaný -- nie je potrebné vyvŕtať otvor na dvere; 90KGs force-odpor!

Spoľahlivá Kvalita -- široko používané v šatníku,obuvi,spisové skrine,zásuvky, víno skrine, nábytok, skrine a ostatné bezpečnostné miesto potreby.

Platné do zásuvky, jednoduché otváranie dverí, dvojité-otváracie dvere, posuvné dvere, šatník.

Kupujúci je potrebné vedieť: Ak hrúbka dverí vyššia ako 2,5 cm, vezmite prosím na vedomie, alebo kontaktovať službu zákazníkom pokyny!

Nový Domov Stealth Kabinetu Zámky Skriňa Šatník Snímač, Dvere, Zámky, Elektronické Uzamknutie Súboru Skrine Induktívne Zámok Zásuvky neviditeľné (nie je potrebné pre dierovanie, len 2 batérie)

Pro-set pred odoslaním, batérie môže byť použitý, ak chcete otvoriť kartu!

Automatické pin lock valec, identifikovať EMTK4100 4200 karty, automatická autorizácia, č softvéru, sub-riadenie karty, celková kartu, kartu hosťa 3 povolenia, kartu automatické blokovanie valca automatické uvoľnenie, plus elastické kontrakcie páky pomáha otvárať dvere, svetlo prevádzky Po zatvorení dverí, stačí len zľahka zatvorte dvierka ho zablokovať automaticky.

ABS plast časti utesnené vstrekovanie, vodotesný, anti-rozbíjať, bezpečné a spoľahlivé. Jeho motor život je vyššia ako 100 000 krát, ich rozdelenie-typ zámok štruktúra je jednoduchý na inštaláciu, jej indukčnosť je menej ako 8 microamps (statický), dynamické menej ako 150 mA Pre všetky druhy drevených skriniek.

EM Skrinka Zámok Pokyny (2 batérie)

Poznámky: je nastavené pred opustením továrne a batérie môžu byť otvorený pomocou karty!

1. Kategórie Karty:

1) Karty spadajú do troch kategórií: Vedenie Karty a Spoločné Tlačidlá

2) správcovská karta sa používa na pridať a odstrániť bežné klávesy a riadenia karta môže byť odomknutý v každom režime.

2. Nastavenie funkcie:

1) Inicializácia: Stlačte a podržte tlačidlo prepnúť na PCB na približne 3 sekundy. Bzučiak bude znieť na dlhú dobu. Predvolená hodnota je jedno-otvorte režim.

2) Pri zámky dverí je prázdny, vedenie karty je možné nastaviť priamo a iba 3 je možné nastaviť.

3) Zmena prevádzkového režimu. Stlačte tlačidlo jedenkrát, ak chcete prepnúť režim prevádzky. Bzučiak znie zvukový a dva zvuky uviesť dual card režime.

4) Po prečítaní riadenia karty, dvere zámok je otvorený a bzučiak naďalej krúžok na krátku dobu. Počas tejto doby, obyčajný kľúč môže byť pridané.

Prvá karta pridaná, je čašník preukaz a ostatné sú obyčajné kľúče. Ak je pridaný úspešne, bude prsteň raz; ak je pridané tlačidlo už existuje, bude prsteň dvakrát, a to pri skladovacích priestoroch je úplné, bude prsteň štyri krát.

5) Počas non-nastavenie doby, dotknite sa ktoréhokoľvek platnú kartu a uskutočniť krátky hovor tri krát.

3. Vymazať funkcia:

1) Počkajte 5 sekúnd po tom, ako postupne čítanie vedenie karty, trikrát, ak chcete vymazať všetky tlačidlá normálne

2) môžete vymazať všetky riadenie karty čítanie riadenie karty v jednom slede päť krát.

3) Stlačte a podržte tlačidlo prepnúť tlačidlo na PCB dosky na viac ako 3 sekundy. Bzučiak sa pípnutie pre dlhú dobu a zámky dverí sa budú inicializované. Všetky nastavené karte sa vymažú.

4. Nízke napätie označenie:

Po karta je dotkol, ak je tam dlhé pípnutie po odblokovanie, znamená to, že napätie batérie je nedostatočná. V tomto čase, zámok môže byť použitý asi 50-krát. Prosím, vymeňte batérie v čase.

Balenie obsahuje:

1 x Zámok(Nie je Súčasťou balenia Batérie)

1 x IC Karta Snímača

1 x Taška Skrutka

1 x Modrá Karta Snímača

  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: --
  • Kľúče, Ktoré Sú Zahrnuté: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Uchytenie Dverí Hrúbka: >55mm
  • Povrchová Úprava: ŽIADNE
  • Materiál: Hliníkové Zliatiny
  • Aplikácia: spálňa

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie