(50pcs rásť plug ) Grodan 1" Starter Zástrčky Kocky - minerálnej vlny hydroponické rásť media Propagácia Klonovanie minerálnej vlny Kocky

Dostupnosť: Skladom

€13.91 €8.21

Popis produktu

Grodan Stonewool (minerálna vlna) je vyrobená z roztavených hornín točil do vata-ako vlákna a potom komprimované do kocky, kvádre, alebo dosiek. Kde iné minerálnej vlny značiek výrobcov rez všetkých veľkostí z jednej dávky z vlny, Grodan je jedinečný tým, že rôzne typy vlákien. Účelom je podporiť požiadavky rastliny v rôznych rastlín etapách. Grodan má obrovskú kapacitu pre absorpciu živín riešenie pri zachovaní dostatok kyslíka pre rýchly rast rastlín. Grodan prichádza v odstupňovaných rozmeroch. Sadenice sa začala v kocky sú ľahko prenesené do blokov a potom na dosky, ak je to žiaduce. Rastliny alebo odrezky začal v Grodan kocky môže byť transplantované do viac tradičné sadenie a pestovanie v médiách.

Obnovená zástrčky výsledkom je maximálny počet použiteľný a homogénne sadenice. Obe formy a pevnosť boli výrazne vylepšené pre dobrý stroj a ručné spracovanie. Či siatie alebo transplanting, nový plug je riešenie na dosiahnutie homogénnej siatie výsledok.

Zlepšenie homogenity

Optimálnu pevnosť a pružnosť

Ideálne vzduch/voda rovnováhu

Konzistentný tvar semien diera

Rovnako tvarované zátky

Koreňov cez celú plug

Grodan A'OK zástrčky sú určené pre osivo a rezanie šírenia pred "blokovanie na" do väčších rastie bloky. V-tvar, dizajn plug odrádza nezamotá koreňov medzi zástrčky v'OK plug list.

Kocky sú přebalených pre vaše pohodlie. Cena je pre 50pcs rásť plug

  • Dokončovacie: Nie Potiahnuté
  • Druh: Škôlky Vaničky & Viečka
  • Číslo Modelu: rastú plug
  • Materiál: Rastlinné Vlákniny
  • Rastlinné Vlákniny Typ: Mlází

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie