Rybársky Prút Pól Prop pre Nintendo Prepínač Radosť-Con Rybárske Hry Držiak pre Prepnúť Regulátor Hra Príslušenstvo

Dostupnosť: Skladom

€13.84 €8.86

Popis produktu

Tento Rybársky Prút je ideálny pre Nintendo Prepínač Radosť, Rybárske Hry. Hráči môžu prispôsobiť ich zariadení, vyberte položku nástrahy, kôl, a valcov. Hráčov je ľahké vyhrať nové sa môže pochváliť tým, že víťazné turnaje s rybársky prút príslušenstva. ponúkame vám skutočný pocit, ako sa vám dostáva skutočný rybársky prút. ( Rukoväte na obrázku nie sú zahrnuté )

Funkcie:

Perfektný Dizajn: príslušenstvo bolo navrhnuté pre Nintendo Prepínač, ktorý umožňuje hráčom pridať plastové rybársky prút thingy na ich Radosť-Con. Kompatibilný so všetkými rybárske hry.

Pohodlná inštalácia: Rybársky Prút ponúka ideálnu veľkosť a tvar pre ľahko posuvné vaša Radosť-Con radič do rukoväte alebo odstrániť radosť-con z rukoväte.

Jednoduché použitie: rybársky prút add-on je jednoduché, aby sa vaša Radosť-Con podobajú skutočné, ešte kratšia verzia rybársky prút. Príslušenstvo je vložená do Radosť-Con, a iné regulátor bude tiež byť začlenené podobať cievky.

Ponorený zmysel: zdá sa, že skutočne v scénu z hry, zažíva radosť a vzrušenie z hry.

Môžete vychutnať svoje vlastné Rybárske hry s Nintendo prepínač Radosť-con. To sa môže uplatniť svoje schopnosti a kreativitu.

Špecifikácia:

Názov: Rybársky Prút

Farba: Čierna

Veľkosť: 28 * 12 * 2.5 cm

Package Informácie:

Veľkosť balenia: 30.3 * 13.2 * 3 cm / 11.9 * 5.19 * 1.18 v

Hmotnosť balenia: 150g

Darčeková Krabička Balík

Zoznam Balíkov:

1 * Rybársky Prút

  • Vekové Rozpätie: > 3 rokov
  • Materiál: Plastové
  • Pohlavie: Unisex

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie