BOBLOV Wifi Policajné Kamery F1 32 GB. Telo Kamera 1440P Nosené Kamery Na Vynucovanie Práva, 10H Záznam GPS Nočné Videnie DVR Rekordér

Dostupnosť: Skladom

€147.40 €94.33

Popis produktu

BOBLOV F1 Telo Namontované Kamery je 2019 vydala nové výrobok, ktorý prijímať najnovšie Ambarella H22 chipset, s pomocou svojich väčšina advanced video a batérie úsporné technológie, F1 umožňuje snímanie videozáznamov s 1440p najvyššie resoluton a dáva viac ako 10 hodín čas nahrávania videozáznamov v kvalite 1080P. Konkrétne tlačidlo dizajn je pohodlný a rýchly ak chcete spustiť nahrávanie videa bez zmätku. Ľahko vysporiadať s neočakávaných situáciách. Gumové shell dáva silné vodotesný a odolný výkon.Vhodný na zbieranie dôkazov, stretnutie nahrávanie, nahrávanie disku atď.

Funkcie:

1. [Ambarella H22 Chipset] Prijímať najnovšie Ambarella H22 chipset, podpora až 1440P nahrávanie videa.

2. [10H Čas Záznamu] Advanced battery úsporné technológie, dať viac ako 10H čas nahrávania videozáznamov v kvalite 1080P.

3. [GPS, WiFi a LCD Obrazovky] Prichádza s GPS, WiFi a na LCD obrazovke, ktoré vám pomôžu riešiť rôzne situácie. GPS a WIFI funkciu môžete vypnúť tiež.

4. [Jedno Tlačidlo Nahrávanie] Ergonómia tlačidlo dizajn, je to pohodlné a rýchle ak chcete spustiť nahrávanie videa s iba jedným tlačidlom.

5. [Vypnúť Nahrávanie] Nahrávanie bez svetla a zvuku riadok. IP65 Úroveň ochrany, gumové shell dáva silné vodotesný a odolný výkon. Wifi Pripojenie je Dostupné Nie je len kamera, F1 umožňuje ovládanie fotoaparátu cez mobil Aplikácie, Wifi pripojenie. Dlho stlačte tlačidlo Fn tlačidlo na zapnutie/vypnutie wifi hot spot Okrem toho, F1 má 1 palcový displej, jasne ukazuje socha fotoaparátu. GPS Funkcia vstavaná GPS funkcia vám umožňuje určenie polohy kdekoľvek, ľahko zbierať dôležité dôkazy. Dlho stlačte tlačidlo Photo tlačidlo zapnúť/vypnúť GPS funkciu. Prístroj tiež prijať gumové shell, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s neočakávaných situáciách.

  • Číslo Modelu: F1
  • Vstavaná Pamäť Veľkosť: 32 GB
  • Package: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Mini
  • Sensor Technológia: CMOS
  • Názov Značky: BOBLOV
  • High Definition Podporu: 1080P (Full-HD)

Recenzie

Janusz380 | 2020-12-21

Perfect, the only bad thing that the manual comes in English all, it needs to be tested.

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie