SIGMADSP ADAU1452 / ADAU1466 základné dosky (nové)

Dostupnosť: Skladom

€34.58 €32.51

Popis produktu

modname=ckeditor základné rozmery základné dosky: dĺžka 60 mm * šírka 41mm * 20 mm vysoký. Jadro dosky hmotnosť: 16 gramov (g). Tento produkt sa predáva na Európskych a Amerických zákazníkov, čo značne znižuje čas a náklady na DIY inžinier rade robiť!

Na ADAU1452 / 1466 jadro dosky je rýchly nástroj na tvorbu poskytované Shenzhen MEDIAWORKS pre SIGMADSP inžinierov alebo audio MAKER / DIYER. Používa 4-vrstvový PCB dosky dizajn. Moc vrstva, signál vrstva, GND vrstvy, atď. majú samostatný obvod vrstiev a sú veľmi dobré. Izolácie, aby sa zabezpečila vysoká SNR signál-šum. Rada integruje ADAU1452 alebo 1466 DSP, resetovací obvod, USBI ladiaci port (môže prívod DC 5V základnej doske zvlášť cez USBI), LDO z 5V na 3,3 V, 12.288 M pasívne crystal oscilátor, SPI EEPROM vonkajšie skladovanie, spustenie nastavenie režimu Čakať, a rezervný všetky I2S signály, SPI signály, I2C signály, SPDIF TX / RX porty, AUX ADC, atď. prostredníctvom dvojradu kolíky na oboch stranách (2 * 15, 2.54 mm rozstup) pre zákazníkov na dizajn, Použité pri navrhovaní spodnej platni. Po zakúpení základné dosky, budeme poskytovať zodpovedajúce PDF verzia schematické a veľkosť kľúča údajov zákazníkovi. Pretože rada nie je vybavená audio prepojovací, poskytujeme len jednoduché postupy (ako EQ, OBMEDZOVAČ, CROSSOVER, atď.) a stručný úvod dokumenty. Pre konkrétne programovacie metódy, prosím SIGMASTUDIO online pomoci alebo iných SIGMADSP vývoj doska príručky, SS Existuje mnoho algoritmov, ako je znázornené na Obrázku 5. ADAU1452 a ADAU1466 sú pin a kód kompatibilný, rozdiel je, že pamäť ADAU1466 je viac než dvojnásobok, že ADAU1452, čo znamená, že ak sa používajú na dosiahnutie omeškania a iné účinky, 1466 môže dosiahnuť dlhšie meškanie alebo lepšie Reverb efekt. Tabuľka porovnanie je nasledovný:

Návod na použitie: 1. Keď jadro dosky je bežne dodávaný s DC 5V napájanie vstup, LDO poskytne 3,3 V digitálnej napätie na všetkých zariadení na palube, a červená LED napájania bude. Základná doska bol naprogramovaný s blikajúce svetlo program pred zásielky. Pri self-štart spínač v ľavom dolnom rohu je skočil na self-štart režim, modrým LED svetlom v hornom rohu sa rozsvieti a zapnutá, keď je napájanie zapnuté alebo reset tlačítka v ľavom hornom rohu je stlačené Blikať, stlačte tlačidlo pod ním, LED sa rozsvieti, potom uvoľnite, LED bude naďalej blikať. To znamená, že jadro rada pracuje správne. 2. Jadro dosky predvolené SPI ako USBI ladenie a spustenie režimu pred opustením továrne. Odkazujú na príslušnú spustení rozhranie pokyny na konfigurovanie v schematický diagram, ktorý môže byť upravený tak, aby IIC spustenie režim. 3. Vývoj softvéru SigmaStudio odkaz na stiahnutie: https://www.analog.com/cn/design-center/evaluation-hardware-and-software/software/ss_sigst_02.html

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie