Kvalitné Bezpečnostné Ochranné Koleno Podložky Vonkajšie Taktických Vojenských Koleno Podložky Pre Paintball Airsoft Combat Uniform Vojenský Oblek

Dostupnosť: Skladom

€6.51 €4.55

Popis produktu

LOVESLF kvalitné Bezpečnostné Ochranné Koleno Podložky Vonkajšie Taktických Vojenských Knee Pad

Popis Produktu

Informácie o produkte:

Viac Obrázok:

Kliknite pre viac...

Balenie A Doprava

balenie: 1 ks/vrecko, potom do cartton.Je to na vás množstvo /alebo ako vašu žiadosť

doprava:

Naše Služby

Prečo si vybrať nás?

- Naše služby poskytujeme pre zákazníkov je predovšetkým ODM,ale môžeme tiež ponúknuť OEM pre vás. Sme Loveslf úprimne vítame zákazníkov príďte nás navštíviť a budovať win-win partnerstvo s vami. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pre ďalšie informácie.

-- Máme určité rozsahu výroby a skúsenosti v exportnej činnosti .A naše QC odborníci pomáhajú zabezpečiť špecifické normy kvality.

--Sme vždy uveďte druh a teplej úžitkovej ku každému zákazníkovi, berúc do úvahy, všetko, čo pre našich zákazníkov, na dosiahnutie požiadaviek zákazníka.

FAQ

1. Ako údržby pre Púštne topánky & Vojenské topánky?

l Odstráňte nečistoty štetcom topánky s mäkkou kefkou. Nylon textílie možno vyčistiť jemnou kefkou s použitím teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Nie poľština.

l Vzťahovať ľahký kabát kvality poľských do kože a fanúšik na jednotný vzhľad. Nadmerné poľský môže znížiť boot dodáva pocit priedušnosti.

l Suchý Vzduch, topánky prirodzene pri izbovej teplote. Nevystavujte topánky na priame intenzívneho tepla (napr. fénom na vlasy), pretože to môže spôsobiť poškodenie boot.

l Nosenie, ako sú nové.

2. Sú u výrobcu alebo obchodná spoločnosť?

Sme profesionálny výrobca špecializujúca sa na výrobu vojenské topánky a nachádza sa v Pekingu Mesto , Jiangsu province, Čína. Sme si užijete skvelú povesť medzi našich zákazníkov nie len pre konkurencieschopnú cenu, kvalifikovaný produkt, ale aj pre vynikajúce služby.

3. Môžete robiť OEM?

Áno, môžeme. Môžeme urobiť, OEM a ODM pre všetkých zákazníkov s prispôsobeného diel PDF alebo AI formát.

4. Ako sa továreň urobiť, týkajúce sa kontroly kvality?

Kvalita je prioritou! My sme sa vždy kladie veľký dôraz na kvalitu kontrolu od samého začiatku až do samého konca:

1) Máme špecializované QC oddelenie pre kontrolu kvality, a akceptujeme aj tretí úradnej govement skontrolujte objednávku pred dodaním.

2) Máme všetky podrobné záznamy pre nezhodných výrobkov, potom urobíme zhrnutie podľa týchto záznamov, vyhnúť sa to stalo znova.

3) robíme dodržiavať príslušné kódexy správania & zákonov z vlády v oblasti životného prostredia, ľudských práv aspekty, ako žiadny childr sk práce, č väzňov práce a tak ďalej.

5. Ako môžem získať nejaké vzorky?

1. Môžete si vybrať náš návrh, robíme vzoriek spôsobom.

2. Prosím, pošlite svoje pôvodné vzorky, môžeme urobiť kópiu ako vy.

3. Poskytnúť svoje Kuriér účet na odosielanie vzoriek na vás

  • Čas Nabíjania: 8-10h
  • Číslo Modelu: ŽIADNE
  • Vek: Dospelý
  • Materiál: ABS

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie