Vírivá Vták-Amatérska Pláži Tvorivé Party Dekorácie, Záhradné Dekorácie Jedinečný Dizajn Odolný Materiál, Elegantné Dekorácie

Dostupnosť: Skladom

€11.86 €7.35

Popis produktu

Popis:

funkcia:

Keď sa vznášať hore a dole a zase do vánok, budú určite upútať pozornosť ľudí prostredníctvom pokojná pohyby.

Zvyčajne otočiť synchronizácia s rotácie a sú komplexným doplnkom pre každú záhradu dekorácie. Som rád, že prinesie úsmev na akékoľvek absolvovanie návštevníkov.

Zarážajúce bielej farbe rotujúce vták môže vaša záhrada plná života. Keď ste swing hore a dole a otočte (zvyčajne v synchronizovaný pohyb), prinesie trochu záhrada vánok.

To sa pridať zábava na akýkoľvek vonkajší priestor.

Úplne úžasná, jeden z nich.

Materiál: Hliníková doska

Veľkosť: 40 cm×15 cm×24 cm

Špecifikácie:

Špecifikácia:

【Tvorivé Špirály] vyzýva, Keď sa vznášať hore a dole a premeniť na vietor otáčania, budú určite upútať pozornosť ľudí s ich príjemné pohyby.

【Jedinečný Dizajn] vyzýva Spinning birdies točiť okolo v kruhovom pohybe s hračkou. Vietor sochárske umenie a špirály ozdoby na terasu dvore, vonkajšie rybník, Bazén, Fontány.

【Odolný Materiál] vyzýva Vírenie Vtáky sú vyrobené z PVC s UV protetecd farby. Nerezové oceľové prúty nebude hrdza!

【Elegantné Dekorácie] vyzýva vírivej vták zvonkohry sú krásne dekorácie pre váš pláž, izby, záhrada, salón, dvor, záhradný a domov. Približná veľkosť 16" x 6"x 10".

【Oznámenie] vyzýva Prosím chrániť pred vetrom silnejším než 25-30mph. Farby nemusia byť presne tak, ako ste si ich pozrieť v počítači alebo mobilnom zariadení.

Package Zahrnuté:

1 × dekoratívne biela kačica

  • Podpora: Dropshipping/veľkoobchod
  • Materiál: hliníkový plech
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie